Lektura Tajemniczy ogród streszczenie

 • michaB3 szymczak
 • gta kody na motory
 • roznice w podporach walu
 • jaki;biznes;otworzyc;w;irlandii
 • kosze na bielizne
 • Wątki

   

  Portal Książki : Nowości Wydawnicze -Twoje źródło Epublikacji ...

  Temat: Twoja ulubiona szkolna lektura?
  Ja lubię "Opowieści z Narnii - Lew, czarownica i stara szafa" Wręcz kocham " Opowieści z Narni - Książe Kaspian " To to są lektury szkolne ? Łał. Ja lubię ''Tajemniczy ogród''. Jest krótki i łatwo napisać streszczenie na teście
  Źródło: ola.galeria.glitery.pl/forum/viewtopic.php?t=17690  Temat: Lektury szkolne. Tak czy nie?
  Przejrzałam ten dział i wydaję mi się, że nie było chyba takiego temtu. Zakładam ten temat, bo jestem ciekawa waszych opinii, dotyczących czytania lektur. Np. ja uważam, że fakt, lekury sa potrzebne, ale niektóre są takie nudne, że aż przysypiam. No i w jakiś pokrętny sposób nie lubię czytać lektur, bo wydaję mi się to w pewnym sensie, że to tak, jakby ktoś mnie zmuszał do czytania... Ale jednak, jak mnie zaciekawi to czytam, a jak nie, to pozostaje mi streszczenie... Lubicie czytać lektury czy nie? A jeśli tak, to jaka jest wasza ulubiona lektura? Moją ulubioną to były chyba Dzieci z Bullerbyn, które czytałam w podstawówce, a no i Tajemniczy Ogród i Hobbit, czyli tam i z powrotem.
  Źródło: forum.mirriel.net/viewtopic.php?t=3903


  Temat: Potrzebne mi streszczenia lektur z 4 i 5 klasy
  Witam, mam problem. Otóż jutro mam konkurs w szkole, a pani od polskiego wybrała do niego mnie i dwie inne osoby. Jest to konkurs z lektur szkolnych 4-6 klasa. Ale mam ... tylko informacje, że tu mogę kupić ściągi. Jeśli ktoś zna jakieś strony ze streszczeniami -Mała Księżniczka -Ania z Zielonego Wzgórza -W pustyni i w puszczy -Pionkio -Tajemniczy ogród itd. to będę wdzięczny. Ostatecznie mogą być skany tych lektur. Nie chce aby moja klasa przegrała, a od tego zależy moja ocena z polskiego (waha się między 4 a 5)
  Źródło: guildwars.pl/forum/viewtopic.php?t=20684


  Temat: Lektury szkolne. Tak czy nie?
  Hm, lubiłam czytać lektury i uważałam, że są całkiem fajne. Wiele z nich, lubię zresztą do dziś. Na pewno próbowałam przeczytać każdą książkę, nie zwracając uwagi na to, że wszyscy znajomi ... mi mama i zajęło jej to dwa tygodnie! ;P). Jednak, w ogólnym rozrachunku, nieprzeczytanie trzech lektur na osiem lat podstawówki, to chyba niezły wynik? Pozostale lekturki wspominam bardzo miło (poczynając od "Plastusiowego pamiętnika", poprzez "Dzieci z Bullerbyn", "Tajemniczy ogród", "Chłopców z Placu Broni", "Tego obcego", "Szatana z siódmej klasy", a kończąc na tych poważniejszych, jak "Krzyżacy", "Quo vadis", "Folwark zwierzęcy", "Buszujący w zbożu", "Kamienie na szaniec", "Niemcy" i pewnie coś jeszcze było ). W liceum było troszkę gorzej, przynajmniej z początku. To z jednej strony wina mojej nauczycielki, która wcale znajomości lektur nie ... nauczycielka (i całe szczęście), mieliśmy z lektur kartkówki i trzeba je było czytać, bo żadne streszczenia tu nie pomagały. A że same lektury znów zaczęły mi się podobać, to nawet za ... Jim", "Trylogia" Sienkiewicza czy moja ulubiona "Dżuma"). Oj, trochę się rozpisałam;). A w sumie chodziło mi tylko o to, że lektury są w porządku .
  Źródło: forum.mirriel.net/viewtopic.php?t=3903  Designed by Finerdesign.com